UUDIS: Osale parima toiduaine konkursi rahvahääletusel

Eesti Parima Toiduaine konkursil käivitus rahvahääletus, kus otsustatakse, milline toode 47 toiduaine seast pälvib Rahva Lemmiku tiitli.
Oma lemmikule saab hääle anda siin: https://bit.ly/2qyG5LO
Eesti Parima Toiduaine konkursi Facebook-lehel https://bit.ly/2qyG5LO astuvad Rahva Lemmiku tiitli nimel võistlustulle tooted, mis on juba pälvinud oma kategooria hõbemärgi, aga ka piirkondlikul konkursil ja kuldmärkide kandidaatide seas silma paistnud tooted ning teised toiduained, mida konkursi hindamiskomisjon on kõrgete punktidega pärjanud.
"Rahva Lemmiku tiitel on toidutootjate silmis sama ihaldusväärne kui ekspertkomisjoni hinnangu põhjal antud tunnustus. Sest lõppude lõpuks on ikkagi tarbijad need, kes otsustavad, millised tooted on edukad ning püsivad poelettidel aastaid või isegi aastakümneid," kinnitas Potisepp.
Eesti Parima Toiduaine konkursi Rahva Lemmiku hääletuse tulemused on konkursi Facebook-lehel https://bit.ly/2qyG5LO terve hääletusperioodi jooksul nähtavad.
"See tähendab, et kõik Eesti toidu sõbrad saavad pidevalt jälgida oma lemmiktoodete käekäiku ning kutsuda oma sõpru neile hääli andma.
Hääle andmiseks tuleb vaid avada oma lemmiktoote pilt ning märkida see meeldivaks, kusjuures hääletada on võimalik ka mitme toote poolt. Rahva Lemmiku hääletus läheb lukku 20. aprillil kell 12.00 ning siis kuulutame ka kohe välja tänavuse tiitlivõitja," sõnas Potisepp.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Lisa oma mõtted siia täis kõhu ja hea tujuga!